İşyeri Haciz Edilen Kadın Kendini Yaktı

Çanakkale'de borçları nedeniyle işyerine haciz gelen Hafize Öcal üzerine benzin dökerek kendini yaktı.
Çanakkale'de borçları nedeniyle işyerine haciz gelen Hafize Öcal üzerine benzin dökerek kendini yaktı.

Çanakkale Atatürk Caddesi'ndeki bir akaryakıt istasyonuna giden 52 yaşındaki Hafize Öcal, yanındaki küçük bir pet şişeyle benzin aldı. Yaklaşık 50 metre yürüyerek eski otogar önüne gelen Hafize Öcal, benzini üzerine döküp, kendisini ateşe verdi. Çevrede bulunanların müdahalesiyle tutuşan elbiseleri söndürülen Hafize Öcal,ın yüzünde ve ellerinde yanıklar oluştu. Hafize Öcal, Çanakkale Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındı.

Olayın görgü tanığı Mehmet Şekerci, kendisinin otogar önünde beklediğini sırada söz konusu kadının yanından ağlayarak geçtiğini gördüğünü söyledi. Kadının elinde bir pet şişe olduğunu belirten Şekerci; Daha sonra kendi üzerine dökerek birden ateşledi. Üzerimdeki kabanı çıkarıp onu sardım ve yere yatırdım. Söndürmeye çalıştım. Sonra bazı kişiler yangın söndürme tüpü getirip, müdahale etti. Yüzü, elleri ve saçları yanmıştı. Baygın haldeydi dedi.

2 yorum:

Usaktur dedi ki...

bu gün akşam üstü zibidini biri (alcaklım 300tl borcum var aslı 150 tl ) benimle buluşmak istedi bende kabul ettim mecburen yakılamam olduğu için kuytu bir yerde buluştum ben 3 gün süre istedim ve beni tartaklamaya başladı ben bi şekilde ellerini tutarak etkisiz hale getirdim ardından silah cekti ve arbede esnasında silah yanağımın kenarından carptı ve yaralandım yine etkisiz hale getirdim ama yakalam olduğu için biri görür polis cağırır diye altan almak zorundaydım yine etkisiz hale getirdim cebim deki cek  foto kisini evrak sanarak aldı ve uzaklaşdı ve ben yakalam olduğu için iş büyümesin diye hiç bi şey yapamadım hakkımı dahil savunamdım karakola dahil gidip şikayetci bile olmadım şimdi zibidi benim korktuğumu sanarak daha cok üstüme gelcek ve bizi bu hale getirenle utansın

Cüneyt dedi ki...

İşyeri Haciz Edilen Kadın Kendini Yaktı - Taahhüt Mağdurları